Томас О'брайен Валлор став першим відьмаком Салема, присвячений Сатанинським Храмом, і провів перше весілля в цьому місці, з клятвами пари, заснованої на Трупі нареченої Тіма Бертона.

Відповідну публікацію розмістили на порталі "Daily Star"

Відьмак нещодавно був призначений священиком міжнародним штабом сатанинського храму і провів першу весільну церемонію в цьому місці - сатанинське весілля геїв.

36-річний Томас О'брайен Валлор "вийшов з туалету з мітлами" і зрозумів, що він відьмак, коли підлітком переїхав в Салем, штат Массачусетс, США, і почав вивчати чаклунство.

Він сказав: "Коли я був дитиною, я поняття не мав, що таке чаклунство, і думав - це просто готи або щось в цьому роді. Тільки коли я переїхав до Салема, я почав розуміти, що таке чаклунство насправді".

Популярні новини зараз
Повернення переплати за газ: як українцям погасити борги новому постачальнику Ірина Фаріон накинулась на "неправильні" імена українців: "Викликає огиду" Про ранню весну можна забути: незважаючи на погодні рекорди у січні, зима ще покаже українцям свою силу Ніколи не зможуть "грати на 2 фронти": жіночі імена, володарки яких не підуть на зраду
Показати ще

Весілля
Весілля

Він також став членом сатанинського храму - він дуже хоче підкреслити, що він не є офіційним представником храму. Хлопець вирішив стати першим міністром цього місця, щоб віддати данину громаді.

Він сказав: "Я став служителем, щоб служити суспільству різними способами - я беру участь у благодійній діяльності, такій як розгін підгузників і годування голодних, а також беру участь у політичній активності, яка сприяє релігійному плюралізму і неупередженому мисленню. Незважаючи на те, що я відьмак і сатаніст, я все ще діяю в основному так, як люди розуміють традиційного служителя, священика або релігійного лідера в інших релігіях. Моя робота - пояснювати невірно витлумачену релігію".

Як раніше повідомляв портал "Znaj", колишній чоловік Ані Лорак відвіз їх дочку в Буковель.