У середу, 28 жовтня в ефір вийшла фінальна серія першого сезону серіалу "Моя улюблена страшко". Там глядачі дізналися, чим завершилася історія відносин між Настею Глушко і її босом. Однак, глядачів цікавить інше, чи буде другий сезон.

У фінальній серії показали, як змінилася героїня з першої серії, і це так зване проміжне перетворення головної героїні.

Хоч зовні вона мало змінилася, внутрішньо стала відчувати себе впевненіше, хоча раніше собі такого дозволити не могла.

Популярні новини зараз
Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

По всій видимості, більш істотний апгрейд буде показаний у другому сезоні, і історія поставлена на паузі в моменті, де у Насті і її боса почався роман, і його наречена Яніна про все дізналася.

При цьому, у своїх stories Ірина Поплавська відразу зазначила, що вона не знає чи буде другий сезон, і якщо буде, то коли теж невідомо. І це незважаючи на те, що сюжетні повороти все на це вказують.

Ірина Поплавська, фото: Instagram
Ірина Поплавська, фото: Instagram

Нагадаємо, що серіал вийшов на екрани в кінці серпня, і це аналог Колумбійського серіалу "Я - Бетті, поганенька". В українській версії Анастасія Глушко, головна героїня, ніколи не славилася зовнішніми даними, і на новій роботі їй дають прізвисько "Страшко".

Незважаючи на це, вона знаходить собі подруг, і закохується в свого боса, який почав проявляти до неї увагу. Спочатку все було через суперечку, але, потім у нього прокинулися справжні почуття.

Чим продовжиться історія-невідомо, адже саме на цьому перший сезон і закінчується.

Нагадаємо, Марина, Настя, Оля, або може Яніна: кого в "Моя улюблена Страшко" найбільше не люблять глядачі

Як повідомляв Знай.uа, "Страшко" Ірина Поплавська святкує 25-й день народження

Також Знай.uа писав, Настя Глушко і Макс Бондаренко з "Моя улюблена Страшко" прокоментували чутки про свій роман