У мережі показали одну з найбільш незвичайних "Таврія".

У вересні в столиці України Києві проходила виставка раритетних авто "Old CarLand". На ній були представлені вельми незвичайні авто. Найбільше уваги привернула "Таврія". Це була лімітована модель, яка випускалася в обмеженій кількості. Купити її ще тоді практично було неможливо. До наших днів дійшло всього пару штук таких авто. Тому вони становлять велику цінність, повідомляє Hyser.

Справа вся в тому, що ця "Таврія" має дуже незвичайний кузов. Він зроблений за типом кабріолета. Відзначимо, що за радянських часів таких машин випускалося дуже мало. Така модель була розроблена в кінці 80-х років 20 століття. Задня частина даху авто була частково зрізана.

Таврія, фото: скріншот
Таврія, фото: скріншот

На перший погляд може здатися, що це авто було зроблено автоумельцамі. Але насправді це дійсно заводська збірка. Відомо про те, що всього було випущено три таких авто. Якраз один з них був представлений на цій виставці.

Популярні новини зараз
І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії 30 вересня: як зберегти щастя своєї сім'ї, заборони важкого дня Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення
Показати ще

Варто також сказати, що це авто дуже добре збереглося.

На превеликий жаль багатьох таке авто не стали масово випускати. Хоча є припущення, що воно б користувалося великим попитом. Тому що для того часу було б максимально незвичайним.

Таврія, фото: скріншот
Таврія, фото: скріншот

Нагадаємо, що у Києві помітили унікальний ретрокар 1968 року, на такому каталися тільки рок-зірки і президенти

Як повідомляв портал Знай.ua, у Харкові засікли унікальний колекційний BMW

Також, Знай.ua писав, що у Києві помітили гламурну "малятко" в рожевому