Будинки в столиці почали підключати до опалення. Про це повідомляє Фейсбук-портал КП "Київтеплоенерго".

Комунальне підприємство зазначає, що міська влада прийняла рішення про старт опалювального сезону з 23 жовтня, враховуючи прогноз на наступний тиждень. Адже згідно з даними синоптиків, середньодобова температура триматиметься на рівні нижче 8 градусів.

Підключення триватиме приблизно тиждень, а на даний момент пощастило лише восьми відсотків будинків.

Опалення, фото: apostrophe.ua
Опалення, фото: apostrophe.ua

установи соціальної сфери мали можливість підключатися до опалення за індивідуальними заявками їх керівництва з 1 жовтня (згідно з розпорядженням КМДА № 2092). Станом на ранок 23 жовтня теплою вже отримують 84% (383) шкіл, 95,9% (513) дитячих садків, а також 50,5% (165) лікувальних установ
, - повідомляє прес-служба.

Популярні новини зараз
Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Відзначимо, що в столиці на початку жовтня опалювальний сезон почався для лікарень, дитсадків і шкіл. Мер міста Віталій Кличко заявив, що"найближчим часом тепло включать і житловим будинкам столиці".

Велика частина інших великих міст України 11 жовтня отримала опалення для садочків, лікарень. Однак у деяких місцях, таких як Чернівці, Тернопіль, Луцьк опалення дали раніше. У Запоріжжі опалення повинні включити в ніч з 24 на 25 жовтня.

Нагадаємо, раніше У населення не буде фінансової можливості заплатити за опалення, - Завальнюк