У Міністерстві інфраструктури України вирішили розповісти, як можна користуватися міжобласним пасажирським транспортом без обмежень.

Новий пост з'явився на сторінці Міністерства в соціальній мережі Facebook, де регулярно сповіщають українців про всі актуальні події в країні, які стосуються інфраструктури. Цього разу заговорили про пасажирські перевезення.

Справа в тому, що у зв'язку з підвищенням захворюваності на коронавірус в країні будуть діяти нові правила, і вступають в силу вони вже з суботи, 21 жовтня. У регіонах, де діють "жовтий" або ж "червоний" рівень, уряд вводить обмеження.

Правила перевезень, фото: Міністерство інфраструктури
Правила перевезень, фото: Міністерство інфраструктури

Популярні новини зараз
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Показати ще

Поширюються вони тільки на автобусні, залізничні та авіаційні перевезення міжобласного сполучення. Ці заходи не поширюються на перевезення громадського транспорту, а також на громадян, які молодше 18 років.

Літак, фото з avianews
Літак, фото з avianews

Всім пасажирам, а також водіям або членів екіпажу літака, необхідно мати при собі один з документів:

  • Паперовий або електронний міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат, що підтверджує повну або часткову (1 доза) вакцинацію від COVID-19;
  • Документ про отримання однієї дози вакцини-форма 063-О;
  • Документ, що підтверджує одужання особи від COVID-19 (сертифікат в розробці);
  • Негативний результат ПЛР або експрес-тест на COVID-19 проведено не більше ніж за 72 години до поїздки.

Також, сертифікат про повну вакцинацію можна продемонструвати через додаток"Дія".

Вакцинація, фото: Ukrinform
Вакцинація, фото: Ukrinform

У міністерстві нагадали, що вакцина допомагає запобігти хворобі, а також рятує життя.

Нагадаємо, у керівництві МОЗ надто сподівалися на високі темпи вакцинопрофілактики

Як повідомляє Знай.ua, раніше він нагадував, що епідеміологи ще з середини літа прогнозували нове зростання захворюваності COVID-19.

Також Знай.ua писав, що медики б'ють на сполох - не вистачає ліжок і лікарів.