В одному із найпопулярніших туристичних міст України пошук паркувального місця перетворився на випробування. Чому у Львові неможливо запаркувати автомобіль, з’ясовували журналісти програми «Джедаі» на телеканалі 2+2.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяСюжет можна переглянути за посиланням.
Через обмежену кількість паркінгів, вузькі вулички і трамвайну мережу львів’яни щодня зіштовхуються з проблемою паркування. Деякі водії залишають машини, порушуючи правила дорожнього руху. Автомобілі, припарковані в неналежних місцях, забирає евакуатор, а власника штрафують на 400 гривень. Інспектори кажуть, якщо водій встигає усунути порушення і перепаркуавати авто, то постанову вони не виписують.
У місті 53 легальні парковки, кожна з них обладнана паркоматами. Однак розрахуватися карткою в автоматах не можна, а ще вони часто виходять з ладу. У Львові вартість паркування залежить від зони, їх у місті п’ять. Чим ближчий паркувальний майданчик до центру, тим дорожча вартість. Тарифи за парковку — від 15 до 30 гривень за годину.
Безкоштовних парковок у місті бракує. Міськрада постійно обіцяє побудувати підземні паркінги та облаштувати десятки нових майданчиків, але поки ситуація не змінюється.
Місцеві водії кажуть, що вже адаптувалися до браку місць. Поспішаючи можуть припаркувати авто посеред стоянки, залишивши свій номер телефону для зв’язку. А ті, хто їздять на власній машині лише на роботу, намагаються пересуватися виключно громадським транспортом.
Як повідомляв Знай, сидіння, одне колесо і вага не вище 20 кілограм: в Україні створять "ПДР для самокатів". Нові правила їзди вже презентують зовсім скоро
Також Знай писав, камені проти стихійного паркування: комунальники вийшли на новий рівень боротьби з порушниками. Комунальники спробують таким способом позбутися порушників