В Ємені група спелеологів здійснила перший спуск до печери, яка розташована посеред пустелі. Про це повідомляє «АВС news».

Знаменитий єменський колодязь Бархут - диво природи, яке уникають більшість місцевих жителів, які вважають, що це в’язниця для джинів. Ширина отвору печери – 30 метрів, глибина – 112 метрів, з її дна піднімається сильний сморід.

Спустившись на дно, вчені виявили, що неприємний запах виникає через гниття трупів тварин, які падають до провалля і гинуть там.

«Inside Yemen's 'Well of Hell'. ELEVATOR TO HELL: A group of cavers is has become the first to reach the bottom of a mysterious cave in Yemen dubbed the "Well of Hell." (Усередині єменської "Криниці пекла". Спуск у пекло: Група спелеологів першою досягла дна загадкової печери в Ємені, яка отримала назву "Криниця пекла"), - написали автори повідомлення.

Популярні новини зараз
Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Пенсіонери отримають "бонус" у 500 гривень: чекати не довго Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Водіїв легко можуть оштрафувати за увімкнений кондиціонер: чому це відбувається
Показати ще

В коментарях люди дивуються, як комусь вистачило сміливості спуститися до печери.

«I guess no one has ever seen the movie The Descent (Мабуть, ніхто ніколи не бачив фільм «Спуск»)», «The first ones? I doubt that highly. (Перші? Я дуже сумніваюся в цьому)», «Look like the hole Rambo jumped in (Виглядає, як дірка, в яку вискочив Рембо)», «That sounds creepy (Це звучить моторошно)», - коментують новину читачі.

Раніше повідомляли, дослідники випадково відшукали місто, засноване Цезарем.

Як повідомляв Знай.uа, зуби на місці, а Гендальфа немає: археологи відкопали останки дивовижних "хоббітів".

Знай.uа писав, дерев'яний кінь з давніх легенд виявився правдою: "Знайшли там, де була Троя".