Порядок в шафі варто навести саме зараз - на початку осені. З чого починати прибирання в гардеробі, порадила екоблогерка Анна Гончарова в сюжеті "Сніданку з 1+1".

По-перше, під час прибирання ви побачите, що можна викинути, а що віддати. По-друге, ви оціните, що можна у вас є, а що докупити.

З чого почати розбирати гардероб? Із того, щоб поглянути, що там є. Дістати всі речі і розсортувати їх на купки.

У першій купці опиниться те, що точно не будемо носити. Такі речі варто віддати тим, кому вони потрібніші, а не викидати. Якщо є речі, які придатні для використання вдома – залиште їх і підпишіть на майбутнє. Якщо за деякий час річ все одно не знадобилася, позбудьтеся її.

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

Варто позбутися тих речей, які:

  • Відпрацювали своє,
  • Гарні, але неактуальні для вас,
  • Незручні.

Решту речей ділимо на ті, які можна носити зараз, і ті, які треба відкласти до наступного сезону.

Всі речі розкладаємо у контейнери або пакети.

Оптимальна кількість футболок – індивідуальна. Якщо речей достатньо – це зручно, проте речі, про які ви забули, вам однозначно непотрібні.

Відкладені на наступний сезон речі можна ароматизувати спеціальними саше або парфумами.

Зі старими речами, які викликають приємні спогади, не обов'язково прощатися - знайдіть для них затишне, сухе місце для зберігання.