У програмі "Доступні ліки" очікуються важливі зміни. Туди планують додати препарати для тих, хто хворий на депресію, страждає від посттравматичного стресового розладу та епілепсії. Про це повідомили в Національній службі здоров'я.

Як повідомляється, нововведення почне діяти вже з 1 жовтня. Програма відшкодування лікарських засобів за схемою "Доступні ліки" розширюється – з'являється новий напрямок. Йдеться про препарати для пацієнтів з розладами психіки і поведінки.

Зокрема, допомогу в покупці ліків отримають люди, які страждають від епілепсії, шизофренії, ПТСР, депресії, афективних і невротичних розладів.

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Віктор Павлік відповів на чвари двох своїх жінок через квартиру одним відео: схопилися за пилку

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Показати ще

Пацієнти з такими діагнозами отримуватимуть ліки або безкоштовно, або після невеликої доплати. Відпускати ліки будуть в аптеках, які уклали відповідний договір з НСЗУ, тільки при наявності електронного рецепта від лікаря.

«В індивідуальному плані невролог або психіатр фіксує встановлений діагноз і призначення відповідних ліків. Надалі на основі індивідуального плану лікування буде формуватися електронний рецепт», - уточнили в службі.

Раніше повідомляли, програма "Доступні ліки": як отримати пільгові медикаменти.

Як повідомляв Знай.ua, українці вимагають від Зеленського зробити аналізи для вагітних безкоштовними.

Знай.ua писав, в Україні запровадять електронну трудову книжку: як це вплине на пенсії.