Скільки людей мріють про підвищення зарплати? Але особливо її потребують люди, які працюють на мінімальну зарплату. Для них Кабінет міністрів підготував приємну новину.

У Кабміні заявили, що мінімальна заробітна плата буде підвищена на 200 гривень наступного року. З 1 жовтня 2022 року мінімальна заробітна плата буде підвищена. Про це йдеться в законопроекті про держбюджет на 2022 рік. Мінімальна заробітна плата з 1 січня майбутнього року становитиме 6500 гривень, а з 1 жовтня очікується мінімальна заробітна плата в розмірі 6700 гривень.

Пенсіонери, кадр з відео
Пенсіонери, кадр з відео

Станом на 1 січня 2022 року розмір мінімальної заробітної плати становитиме 6500 грн (збільшення суми відбудеться наприкінці 2021 року). З 1 жовтня 2022 року мінімальну зарплату підвищать до 6700 гривень. Крім того, зміни торкнуться і заробітних плат державних службовців. Зокрема, співробітники держслужб, які належать до I тарифної категорії, отримуватимуть збільшений посадовий оклад до 2893 грн. Розмір окладу буде також збільшено з 1 жовтня 2022 року, і складе 2982 грн. Що стосується витрат на виплати заробітних плат і премій для держслужбовців, їх розмір буде збільшено відповідно до прогнозів споживчих цін. Очікується зростання цих цін на 6.2%. Станом на вересень 2021 року, розмір мінімальної зарплати для працівників в Україні становить 6 000 грн на місяць. У Державному бюджеті 2021 року закладено збільшення заробітної плати на 500 грн -- до 6500 грн на місяць. Мінімалка буде збільшена з 1 грудня 2021 року.

Популярні новини зараз

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Марина Боржемська показала дорослих дітей від колишнього В'ячеслава Узєлкова: "Копія тато"

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Показати ще

Нагадаємо, раніше після "підвищення" пенсіонери отримують копійки: українці дізналися, як врятувати всю суму виплат

Також "Знай.иа" писав, що до бюджету - 2022 внесли індексацію пенсій з 1 березня, мільярди на субсидії і допомога малозабезпеченим сім'ям

Як повідомляв портал "Знай.иа", куди подіти гору платіжок за комуналку? Водоканал поділився Інструкцією зі зберігання квитанцій