На офіційній сторінці "Пенсійного фонду України" в соціальній мережі Facebook з'явилася інформація про те, як перевірити страховий стаж і оплачені внески.

Інструкцію зручно розподілили на інфографіці зверху вниз, починаючи з найголовнішого-переходу на сайт електронних послуг ПФУ з посилання. Або ж українці можуть завантажити додаток "Пенсійний фонд" на мобільному пристрої (Android і iOS).

Пенсіонери, кадр з відео
Пенсіонери, кадр з відео

"Авторизуйтесь зручним для вас способом: за кваліфікованим електронним підписом (КЕП), за логіном і паролем, шляхом ідентифікації в сервісі ID.gov.ua. виберіть розділ "Дані з Реєстру застрахованих особин". Ви побачите: персональні дані, заробітну плату, електронну трудову книжку і листи непрацездатності і т.д. уважно перевірте актуальність інформації. При необхідності ви можете подати Анкету для зміни Даних в реєстрі застрахованих особин, додавши необхідні документи", - йдеться в публікації.

Пенсіонери, фото: Нафтогаз
Пенсіонери, фото: Нафтогаз

Популярні новини зараз

Від 3 до 5 за примусову вакцинацію: Володимир Зеленський окреслив чітку позицію

У черзі на вакцинацію сотні українців влаштували тисняву, як за безкоштовними пиріжками: усюди крики і спітнілі тіла

Юрій Ткач кумедно "підкотив" до своєї "дружини" Ірини Сопонару: "Киця"

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Показати ще

"І чому не зараховується страховий стаж? Наприклад, я працюю на основній роботі на півставки і на роботі за сумісництвом на пів ставки або у вас раз на квартал оновлюються дані на порталі Пенсійного фонду?", "Якщо його туди ніхто не занесе, то його там і не буде!", - пишуть користувачі в коментарях.

ПФУ, фото: Facebook
ПФУ, фото: Facebook

Нагадаємо, Завальнюк розповіла, кому нададуть щомісячні доплати до пенсії

Як повідомляв "Знай.ua", бюджет-2022: індексація пенсій з 1 березня, мільярди на субсидії та допомогу малозабезпеченим сім'ям

Знай.ua писав, 70-річного пенсіонера майже тиждень не було вдома, родичі і не помітили: пішов за грибами і не повернувся