У Києві запропонували зробити окремі метро як для чоловіків, так і для жінок. Дана ідея буде висунута на голосування в "Громадському бюджеті 2022".

Суть ідеї в тому, щоб з п'яти вагонів метро зробити один для жінок, а інший для чоловіків. Це повинно дати пасажирам можливість вибору, чи хочуть вони їхати з представниками своєї статі або в загальному вагоні, передає портал Коментар.

Вагони вирішили розфарбувати в рожевий і блакитні кольори.

неможливість деяких людей перебувати поруч з людьми іншої статі через релігію. Деяким жінкам некомфортно перебувати поруч з чоловіками через страх домагання. Сублімація
, - повідомляється в описі ініціативи.

Експертною комісією та робочої групи міськради було винесено негативний висновок. Зазначається, що ця ініціатива порушує статтю двадцять чотири Конституції України, за якою не може бути привілеїв за ознаками статі, а також інших ознак.

Популярні новини зараз
Нахамили та зробили винним: у "Ощадбанку" не захотіли допомагати українцеві, у якого з картки зникли гроші Розоримося не лише на яйцях: у лютому значно подорожчали популярні продукти "Нова пошта" показала майстер-клас зі збагачення на повітрі, в компанії поспішили виправдатися: "Мені папір теж шкода" Нафтогаз почав нараховувати борги українцям, у яких електричне опалення: "Це що, жарт якийсь?"
Показати ще

Раніше ми писали про те, що у Києві таксист накинувся на пасажирку і викинув на асфальт: "запропонували промокод замість компенсації". Водій служби таксі Bolt грубо і жорстоко обійшовся зі своєю клієнткою. Водій викинув жінку з машини і почав бити.

Як повідомляв Знай.uа, статки в мільярди: у катастрофі літака постраждав відомий вугільний магнат. У Росії впав і розбився літак, на борту якого знаходилися парашутисти.

Також портал Знай.uа писав, що на проспекті Бажана фура розчавила парочку, яка перебігала 8 смуг шосе: шансів практично не було.