Ціни на електроенергію на «ринку на добу наперед» РДН на 10 вересня обвалилися на 21% до 1,77 грн/кВт.год на фоні незначного потепління.

Про це свідчать дані державного підприємства «Оператор Ринку».

Ціни упали до мінімуму з липня 2021 року.

На 10 вересня ціна на 16% буде нижче собівартості виробництва електроенергії, яка за даними держкомпанії «Центренерго» складає 2,1 грн/кВт.год.

Раніше члени дирекції «Центренерго» Володимир Галущак повідомив, що імпорт вугілля для проходження опалювального сезону можливий лише при ціні на електроенергію не нижче 2,1 грн/кВт.час.

Популярні новини зараз
Скільки можна отримати за найпопулярніший сервіз "Рибки" з Радянського Союзу: раніше радував око, а зараз - гаманець Контранступ ЗСУ буде потужнішим, ніж під Харковом: генерал розповів, як посипляться росіяни За обмін 100$ з українців здеруть 1100 гривень: жорстке попередження від Нацбанку Українці отримають доплату до пенсії: хто може розраховувати на приємний бонус та від чого залежить нарахування
Показати ще

Нагадаємо, в липні через недосконалі правила роботи ринку електроенергії ціни на електроенергію падали до 40 коп./кВт.год, що в 3-4 рази нижче собівартості виробництва.

Це призвело до зриву підготовки до опалювального сезону і низьких запасів вугілля.

У серпні ситуація виправилася і ТЕС почали активно контрактувати нові обсяги вугілля, в тому числі по імпорту.