Компанія ДТЕК Енерго виконала 16 з 28 запланованих на цей рік ремонтів енергоблоків теплоелектростанцій (ТЕС) в рамках підготовки до осінньо-зимового періоду.

Сума інвестицій склала 878 млн грн, до кінця року вони досягнуть 2,5 млрд грн.

Про це повідомила пресслужба компанії.

«Незважаючи на складну ситуацію в енергетиці та мільярдні борги, ми виконуємо свої зобов’язання. Ми накопичуємо вугілля на складах як за рахунок видобутку на наших шахтах, так і імпорту палива із-за кордону. Наші маневрові ТЕС забезпечують надійність роботи енергосистеми під час піків споживання. Також ми вкладаємо кошти в ремонти нашого обладнання – загалом цього року плануємо інвестувати майже 2,5 млрд гривень», - зазначив генеральний директор ДТЕК Енерго Ільдар Салєєв.

Активізувати ремонту кампанію, зазначили в компанії, стало можливим завдяки нормалізації у серпні ситуації на ринку електроенергії. Це дозволило досягти економічно обґрунтованих цін та, таким чином, знайти необхідні ресурси для підготовки генерацій до осінньо-зимового періоду.

Популярні новини зараз
Попит та ціни різко впали: українці не готові платити шалені гроші за полуницю, продавці у розпачі Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

На сьогодні у «ДТЕК Енерго» в стадії реалізації 5 ремонтів енергоблоків теплоелектростанцій. До кінця року компанією заплановано реалізувати ще 8 планових ремонтів енергоблоків ТЕС.

Як повідомлялося раніше, незважаючи на нещодавню кризу в енергетиці, за січень-липень цього року на шахтах «ДТЕК Енерго» ввели у роботу 17 нових лав та видобули майже 9,8 млн тонн енергетичного вугілля. Крім того, у компанії почали імпорт палива.

13 серпня ДТЕК уклав угоду на поставку 320 тис. тонн енергетичного вугілля з Польщі. Відвантаження першої партії очікується вже цього тижня. Крім того, у компанії очікують на вугілля з Казахстану, а також ведуть перемовини з постачальниками із США.