В ООС розповіли ще одну історію українців на Донбасі, які рятують життя побратимів. Тетяна Пінчук працює медичною сестрою хірургічного відділення військового мобільного госпіталю.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це стало відомо завдяки новій публікації на сторінці операції об'єднаних сил у соціальній мережі Facebook.
Сама дівчина з Житомирської області, і коли ситуація на Донбасі почала загострюватися, то їй було всього 20 років. Тоді вона працювала медсестрою в обласній клінічній лікарні.
Як тільки почалася напружена обстановка на Донбасі, прийшла у військкомат і попросила в ЗСУ. Спочатку їй не дзвонили, ніяк не реагували на цю заяву, і, як потім виявилося - не просто так. Офіцери не хотіли, щоб зовсім юна дівчина опинилася на передовій.
Однак, вона все ж наполягла на своєму, і в 2015 році вирушила туди вперше. Пройшла курс підготовки на Рівненському полігоні, і вирушила у військовий мобільний госпіталь у Сєвєродонецьку.
Два роки, починаючи з 2015 вона була на посаді операційної медсестри, в хірургічному відділенні.
"І зараз, через шість років, я добре пам'ятаю, як надавала допомогу першому у своїй військово-медичній кар'єрі пораненому. Це було наприкінці вересня 2015 року. У госпіталь доставили п'ятьох військовослужбовців з бойовими травмами і пораненнями. У своєму житті я ще не бачила нічого подібного, морально було дуже важко" - ділиться вона спогадами.
Через два роки на одному місці, вже в 2017 її призначили на посаду медсестри в Житомирському військовому госпіталі, де вона пробула всього чотири роки, і в 2021 знову прийняла рішення повернутися в Сєвєродонецьк.
"Ми працюємо як одне ціле, підтримуємо один одного. Тут непросто. Бувають і сльози відчаю, і сльози радості. Однак можу точно сказати-я прийняла правильне рішення, коли вирішила стати військовою медичною сестрою " - підсумувала Тетяна.
Нагадаємо,
Теж, Знай.ua писав
Як раніше повідомляв Знай.ua