Компанія ДТЕК оголосила про запуск скаутингу інноваційних рішень у Великобританії разом з партнером – лондонською венчурною компанією Blue Lake, яка працює зі стартапами на ранній стадії, а також займається пошуком інноваційних рішень для великого бізнесу.

У прес-службі ДТЕК повідомили, що за підтримки британського партнера компанія планує вибудовувати стійкі партнерські відносини між українською та британською інноваційними екосистемами.

«Мета нашого партнерства-виявляти міжнародні тренди розвитку інноваційних технологій та бізнес-моделей на ранньому етапі та допомагати команді Innovation DTEK впроваджувати їх у бізнес. Ми впевнені, що результатом нашої спільної роботи стануть успішні пілотні проекти, які в черговий раз доведуть лідерство ДТЕК в інноваційній екосистемі України», - цитує прес-служба слова Девід Гільгур, партнера Blue Lake.

За словами директора з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе, мета скаутингу полягає в пошуку інноваційних рішень, спрямованих на підвищення рівня безпеки, екологічності виробництв та ефективності бізнесу. Він підкреслив, що рішення повинні відповідати цілям сталого розвитку ООН і принципам ESG (Environment, Social, Governance), яких дотримується компанія.

"Ми будемо фокусуватися на нових експоненціальних і проривних технологіях, які ще не з'явилися в Україні. Реалізація цього проекту сприятиме формуванню культури відкритих інновацій для сталого розвитку бізнесу ДТЕК. Вивчення кращих світових практик, обмін досвідом, залучення міжнародної експертизи допоможе посилити прийняття і проникнення нових підходів в інноваційну екосистему для трансформації українського енергетичного сектора", - поділився Емануеле Вольпе.

Популярні новини зараз
Нацкомісія прийняла рішення про підвищення тарифу на електроенергію: скільки платитимемо Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Головне за 27 травня: Маша Полякова готується до весілля, полуниця по 120 гривень, контрнаступ ЗСУ та здорожчання електрики Українці вліпили "ляпаса" Ігорю Кондратюку, який вирішив наїхати на Буданова: "Єб*ть ви поплавлений"
Показати ще

За його словами, за допомогою цього проекту ДТЕК буде впроваджувати перспективні інноваційні рішення на українському ринку, а також служить "вікном" для українських стартапів в найрозвиненішу міжнародну інноваційну екосистему Європи.

Він додав, що ДТЕК розвиває мережу партнерств як в Україні, так і за її межами, і є активним індустріальним партнером у міжнародній інноваційній екосистемі.

Директор з інновацій повідомив, що Шукати будуть в першу чергу рішення для декарбонізації, зберігання енергії, виробництва вуглецево-нейтрального водню і компонентів водневих систем, а також рішення для гнучкості мережі та управління енергоспоживанням. Кращі інноваційні рішення будуть пілотувати в бізнесі з метою подальшого масштабування.