Для російських та білоруських вебсайтів перестануть видавати сертифікати безпеки SSL та TLS. В результаті, усі браузери будуть розпізнавати ці сайти як небезпечні та блокувати.

Про це у своєму телеграм-каналі розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«За ініціативою Мінцифри на росії та білорусії перестали працювати основні компанії, які видають сертифікати безпеки SSL та TLS для вебсайтів, а саме GeoTrust, Sectigo, DigiCert, Thawte, Rapid», - зазначає міністр.

Михайло Федоров пояснює, що наявність цього сертифіката говорить про те, що вебресурс захищений і йому можна передавати свої персональні дані. Наприклад, це може бути автоматичне введення реквізитів картки, коли ви хочете щось оплатити онлайн.

Відтепер компанії перестануть видавати та оновлювати вже видані сертифікати російським та білоруським сайтам. Це зробить їх автоматично небезпечними для користувачів. Як наслідок – браузери по всьому світу почнуть блокувати ці ресурси.

Популярні новини зараз
Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною "Як завжди...": українці з картами "Ощадбанку" отримали прострочки по комуналці, немає сил терпіти Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною До 60-ти чекати не потрібно: українцям запропонували вийти на заслужений відпочинок у 54 роки, що необхідно
Показати ще

«Фактично це означає смерть протоколу https на росії», - підсумовує очільник Мінцифри.

Нагадаємо, що в росії пенсіонерки б'ються за останній кг цукру.

Як раніше повідомляв портал "Zhaj", Настя Івлєєва оригінально попрощалася з Instagram.