Для російських та білоруських вебсайтів перестануть видавати сертифікати безпеки SSL та TLS. В результаті, усі браузери будуть розпізнавати ці сайти як небезпечні та блокувати.

Про це у своєму телеграм-каналі розповів міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«За ініціативою Мінцифри на росії та білорусії перестали працювати основні компанії, які видають сертифікати безпеки SSL та TLS для вебсайтів, а саме GeoTrust, Sectigo, DigiCert, Thawte, Rapid», - зазначає міністр.

Михайло Федоров пояснює, що наявність цього сертифіката говорить про те, що вебресурс захищений і йому можна передавати свої персональні дані. Наприклад, це може бути автоматичне введення реквізитів картки, коли ви хочете щось оплатити онлайн.

Відтепер компанії перестануть видавати та оновлювати вже видані сертифікати російським та білоруським сайтам. Це зробить їх автоматично небезпечними для користувачів. Як наслідок – браузери по всьому світу почнуть блокувати ці ресурси.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Викорініть з себе "радянщину": 5 звичок, які час залишити в минулому Вибачте, банк безсилий: у клієнтів "Привату" зникають з карт останні гроші
Показати ще

«Фактично це означає смерть протоколу https на росії», - підсумовує очільник Мінцифри.

Нагадаємо, що в росії пенсіонерки б'ються за останній кг цукру.

Як раніше повідомляв портал "Zhaj", Настя Івлєєва оригінально попрощалася з Instagram.