7 березня у православних християн розпочнеться Великий піст, який триватиме до свята Воскресіння Христового (Великодня) 24 квітня. Важливо, що під час Великого посту особливу увагу слід приділити молитвам.

Великий піст - це особливі дні в житті кожного християнина, коли Господь по Своїй великій милості і любові, дає кожному з нас час для того, щоб ми виправили свої гріховні звички і шкідливі нахили.

Наприклад, у Великий піст кожен день-з вечора неділі по п'ятницю читається сильна молитва Єфрема Сирина.

Молитва, фото: lh3.googleusercontent
Молитва, фото: lh3.googleusercontent

Молитву, яку переказ приписує одному з великих наставників духовного життя, св. Єфрема Сирина, можна дійсно назвати великопісною молитвою, тому що вона особливо виділяється серед усіх співів і молитов посту.

Популярні новини зараз
Кінець скоро? Ліванська провидиця, що передбачила COVID-19, дала прогноз щодо війни в Україні Щоб розраховувати на субсидію потрібно заплатити: яка остаточна сума Знову таке побачите не скоро: 22 червня обов'язково треба звернути увагу на небо ТЦК стануть "невидимками" для ухилянтів: про які повноваження говорять
Показати ще

Ось текст цієї молитви: "Господи і Владико живота мого, Дух неробства, зневіри, владолюбства і марнославства не дай мені. Дух же чесноти, смиренної мудрості, терпіння і любові даруй мені рабу твоєму. Так, Господи ЦАР, даруй мені бачити провини мої. І не засуджувати брата мого, бо ти благословенний єси На віки. Амінь".

Молитві варто приділити трохи більше часу, ніж виходить зазвичай. Більше уваги на службах-іноді варто взяти з собою книгу з текстами богослужіння.