На території Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, який був зареєстрований у березні 2017 року, фотографом Сергієм Домашевським був помічений дивовижний хижак, який, судячи з фотографій, анітрохи не злякався людини, а скоріше позував на камеру.

Знімки вкладені на офіційній сторінці заповідника у facebook.

Вовк, facebook.com/zapovidnyk2018
Вовк, facebook.com/zapovidnyk2018

Днями співробітники заповідника зустріли на березі Прип'яті групу із чотирьох вовків. Троє з них зникли в хащах, але один із вовків, очевидно, наймолодший, не злякався присутності людей і порадував фотографа. Хижак поводився як модель, охоче позуючи на камеру, ніби завжди тільки цим і займався. Вовк дозволив сфотографувати себе у всіх ракурсах і позах: сидячи, лежачи, у стойці, а потім ще позіхнув на камеру і приніс палицю у зубах, ніби виконував команду "апорт". Краса, грація та харизма – ось що можна побачити на цих фото.

Вовк, facebook.com/zapovidnyk2018
Вовк, facebook.com/zapovidnyk2018

Користувачам соцмережі дуже сподобалися світлини.

Популярні новини зараз
Після січня одразу прийде рання весна: прогноз від народного синоптика на лютий Світ почне змінюватися: астрологи розкрили три знаки Зодіаку, які у лютому пізнають усю силу щастя 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Арестович, який звільнився з Офісу Зеленського, "анонсував" біду Україні: "Побачимо, що буде"
Показати ще

"Який гарний", "Розкішний", "Хоч і вовк, а мордочка добра", "Дуже симпатичний вовк", "Супер", "Фото чудові", - пишуть вони у коментарях. Один із користувачів запропонував дати вовку прізвисько "Дозор".

Коментарі, facebook.com/zapovidnyk2018
Коментарі, facebook.com/zapovidnyk2018

Звірі перебувають в природному середовищі, полювання в цьому місці заборонено. За тваринами на території Чорнобильської зони, що охороняється, стежать співробітники заповідника, але не втручаються в їх життєдіяльність.

Вовк, facebook.com/zapovidnyk2018
Вовк, facebook.com/zapovidnyk2018

Знай.ua нагадує: Пропонувала свої іграшки і...: у мережі показали самі душевні кадри, де собака зустрічала новонароджену дитину

Як раніше повідомляв Знай.ua: Конфіскація і штраф: львів’янка втратить домашнього улюбленця через вуличну сварку

Також Знай.ua писав: Не страшна зима і хвости не мерзнуть: у МВС показали будиночки на колесах для "бойових" песиків - люди позаздрять